جستجو:
در:

رخدادهای 1395

ورک شاپ و رونمایی از سه کتاب نقاشی قهوه‎خانه‎ای در نیاوران

شنبه 2 بهمن 1395 آیین رونمایی از سه کتاب مکتب نقاشی خیالی ساز شهره به قهوه‎خانه ای عصر دوشنبه چهارم بهمن ماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود.

چیستی طراحی/گفتگوی رضا لواسانی و بهرام کلهرنیا پیرامون طراحی

سه شنبه 5 بهمن 1395 چیستی طراحی/گفتگوی رضا لواسانی و بهرام کلهرنیا پیرامون طراحی/پنجشنبه ٧ بهمن ماه ١٣٩٥/ساعت ٦ عصر/کریم خان،ابتدای عضدی(آبان جنوبی)،کوچه ارشد،شماره ٧،گالری آ،کافه آ/ورود برای عموم آزاد است.

تحلیل گفتمان به مثابه روشی در تاریخ نگاری هنر | سخنرانی محمدرضا مریدی

سه شنبه 5 بهمن 1395 دکتر محمدرضا مریدی مدرس دانشگاه هنر تهران و پژوهشگرجامعه شناسی و اقتصاد هنر در دومین نشست از مجموعه "مطالعات تاریخ هنر ایران" که از سوی "منتقدان هنرهای تجسمی ایران" برنامه ریزی شده، در گفتاری با عنوان " تحلیل گفتمان به مثابه روشی در تاریخ نگاری هنر" با اشاراتی به نظریه سبک هنری و محدودیت‌های این دیدگاه برای تاریخ نگاری هنر معاصر؛ تحلیل گفتمان به عنوان رویکردی در مطالعه تاریخ هنر مورد تاکید قرار می‌گیرد.

نشست خبری نمایشگاه رضا کیانیان در آرت سنتر برگزار شد

چهارشنبه 13 بهمن 1395 نشست خبری نمایگاه عکس های رضا کیانیان با عنوان "دچار آبی بیکران" با حضور این هنرمند و وحید ملک مدیر آرت سنتر برگزار شد.

کارگاه «هنر معاصر» | مدرس: محمود مکتبی | با حضور باربورا گدمینایته

جمعه 15 بهمن 1395 گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی واحد 6 با همکاری انجمن منتقدین هنرهای تجسمی ایران و با رویکرد گسترش و توجه به تحولات هنری معاصر میزبان کارگاه چهارده جلسه‌ای با عنوان «هنر معاصر» خواهد بود.

رونمایی از کتاب سال «پیش‌نگاه» در بنیاد لاجوردی

جمعه 15 بهمن 1395 کتاب سال «پیش‌نگاه» کارنامه‌ی گالری‌های تهران در سال 94 است و تصاویر و اطلاعات 1272 هنرمند را گرد آورده است. این کتاب 300 صفحه و شامل متونی از لیلی گلستان و مژگان قدوسی (مدیر مسئول و صاحب امتیاز پیش‌نگاه) است و در قطع رحلی بزرگ رونمایی می‌گردد.

جایگاه نقد در آموزش هنر بررسی می‌شود

شنبه 30 بهمن 1395 نشست"جایگاه نقد در آموزش هنر و پرورش منتقدین آکادمیک هنر" با سخنرانی دكتر محمدرضا شریف‌زاده برگزار می‌شود.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی