جستجو:
در:

رخدادها

در این نمایشگاه 33 اثر نقاشی با تکنیک رنگ روغن روی بوم و با نگاهی اکسپرسونیستی و فوویستی و آزاد به طبیعت ، درخت.....برگ ، آب و ... ارایه می شود. افتتاحیه نمایشگاه روز شنبه 28 اسفند 95 از ساعت 16 تا 20 می باشد و نمایشگاه تا تاریخ 5 فروردین 96 ادامه دارد.

این رویداد هر سال دراستقبال از بهار و سال نو با هدف زمینه سازی برای گسترش چاپ دستی و تبادل تجربیات هنرمندان این عرصه برگزار می گردد.

رِنالد دِپِه. امیر عباس احمدی. شاهین نوروزی

18 تا 27 اسفند | گالری دال

گالری فردا در اولین تجربه حضور بین‌المللی خود نمایشگاهی تحت عنوان «5 هنرمند» را در گالری فاین‌آرت دبی کشور امارات متحده عربی برگزار خواهد کرد.

و گفتگویی پیرامون فوتومونتاژ با رضا موسوی و بهنام صدیقی 17 اسفند ماه 95 | عمارت روبرو

نگاهي به تحولات هنر مدرن ايران و غرب در سومين نشست "مطالعات تاريخ هنر ايران" سه شنبه 17 اسفند با گفتار دكتر محمدباقر ضيائي برگزار می‌شود.

همزمان با گشایش نمایش منتخب آثار موزه "مسافران برلین، رم" در موزه هنرهای معاصر تهران، سه‌شنبه 17 اسفند 1395، ساعت 17

نمایش مستند "از خانه شماره ٣٧" فیلمی درباره زندگی و مرگ صادق هدایت ساخته محسن شهرنازدار و سام کلانتری

نشست "ازآن‌خودسازی و کپی در هنر معاصر"؛ بررسی تاریخی، تحلیلی و زیبایی‌شناسانه، با گفتار زهرا قیاسی و محسن ثقفی شنبه 7 اسفند 95 در "عمارت روبه رو" برگزار می شود. این نشست از مجموعه نشست های عمارت روبه‌رو است که با همکاری انجمن منتقدان هنرهای تجسمی ایران برگزار می شود.


مراسم جایزه هنر معاصر ویستا

چهارشنبه 4 اسفند 1395
اهدای لوح تقدیر و منتخبین، رونمایی از نشان جایزه ویستا، معرفی طرح برگزیده و اهدای جوایز

موزه عکسخانه شهر در کارگاهی دو روزه به سراغ دو تن از استادان عکاسی ایران رفته است؛ «شش دهه عکاسی» با کامران عدل و «نقد عکس» با کاوه فرزانه

نشست"جایگاه نقد در آموزش هنر و پرورش منتقدین آکادمیک هنر" با سخنرانی دكتر محمدرضا شریف‌زاده برگزار می‌شود.

گروه فرهنگ و هنر دانشگاه علمی کاربردی واحد 6 با همکاری انجمن منتقدین هنرهای تجسمی ایران و با رویکرد گسترش و توجه به تحولات هنری معاصر میزبان کارگاه چهارده جلسه‌ای با عنوان «هنر معاصر» خواهد بود.

کتاب سال «پیش‌نگاه» کارنامه‌ی گالری‌های تهران در سال 94 است و تصاویر و اطلاعات 1272 هنرمند را گرد آورده است. این کتاب 300 صفحه و شامل متونی از لیلی گلستان و مژگان قدوسی (مدیر مسئول و صاحب امتیاز پیش‌نگاه) است و در قطع رحلی بزرگ رونمایی می‌گردد.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی