جستجو:
در:

سومین نشست بررسي جغرافيا و هنر

سه شنبه 6 مهر 1395

سومین نشست بررسي جغرافيا و هنر در ادامه نمايشگاه نقاشان معاصر همدان در نگارخانه لاله برگزار می شود.
يکي از شاخص ترين ويژگي های هنر معاصر، جغرافيا است. جغرافياي زيستي هنرمند اين امکان را به او مي دهد که چگونه بنگرد و چگونه بنمايد. هنرمند امروز توانسته با اتکا بر تمامي داشته هاي تاريخي، اجتماعي و فرهنگي خود که استوار بر اتمسفر زندگي اش است، تعريف تازه تري از هنر ارائه نمايد که بي شک تاثيرات آن در دهه هاي اخير در تاريخ هنر ايران نمود پيدا کرده‌ و  به زباني مستقل در جهان هنر رسيده است.

سومین نشست بررسي جغرافيا و هنر معاصر همراه با نقد آثار هنرمندان معاصر همدان با حضور بهنام کامراني(هنرمند معاصر و منتقد هنر)، ناصر پلنگی(هنرمند معاصر) و سعید دولتی (نقاش و نمایشگاه گردان این نمایشگاه) روز شنبه 10 مهر1395 از ساعت 17 تا 19 در نگارخانه لاله برگزار مي‌شود.

شايان ذکر است نمايشگاه آثار هنرمندان معاصر همدان، پنجمین رويدادي است که با هدف بررسي گستره جغرافيايي هنر معاصر و ايجاد فضاي تعامل بين هنرمندان خارج از مرکز و هنرمندان شهر تهران، در نگارخانه لاله برگزار شده و  تا 13مهر ماه داير خواهد بود .

گفتني است پيش از اين نيز آثار هنرمندان تبريز، مشهد،رشت و زنجان به نمايش در آمده است و اين رويداد هر سال يک بار، هنر معاصر يکي از استان هاي کشور را ارائه و مورد بررسي قرار مي دهد.

حضور در اين برنامه براي کليه علاقه مندان آزاد است.
نگارخانه لاله ،خيابان دکتر فاطمي، ضلع شمالي پارک لاله، جنب هتل لاله، تلفن:88960492

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی