جستجو:
در:

فراخوان ثبت‌نام در بانک اطلاعاتي «منتقدان هنرهای تجسمی ایران»

يكشنبه 12 دی 1395

"منتقدان هنرهای تجسمی ایران" (IVACA) طی فراخواني از تمامی كساني که در عرصه نقد هنرهای تجسمی فعالیت دارند، دعوت كرده است تا با ثبت مشخصات خود در دبیرخانه این نهاد، در تکمیل بانک اطلاعاتی فعالان این عرصه مشارکت کنند.
"منتقدان هنرهای تجسمی ایران" که به عنوان نهادی مستقل، از اردیبهشت امسال فعالیت خود را آغاز کرده ، با رویکردی صنفی و در پاسخ به نیاز نشریات، رسانه‌های ارتباط جمعی و مراکز و مؤسسات هنری  کشور  در دسترسی به نویسندگان و فعالان این عرصه اقدام به ايجاد بانک اطلاعاتی فعالان نقد هنرهای تجسمي كرده است. 
بديهي است ، به دنبال تکمیل این بانک، اطلاعات درج شده به عنوان مرجعی برای تعامل و همکاری‌های حرفه‌ای و ارتباط هدفمند میان فعالان  عرصه نقد هنرهاي تجسمي ايران و مراکز هنری کشور در دسترس قرار خواهد گرفت. بر این اساس، عضویت نویسندگان، مترجمان، پژوهشگران و منتقدان هنرهای تجسمی در این بانک اطلاعاتی علاوه بر تثبیت جایگاه نقد هنرهای تجسمی در ایران،  زمینه را برای گسترش فعالیت های حرفه ای اعضا هموارتر خواهد کرد. "منتقدان هنرهای تجسمی ایران"،  به دنبال ایجاد این بانک اطلاعاتی، اقدامات لازم در جهت  شکل گیری حرکتی صنفی در زمینه نقد هنرهای تجسمی و تلاش در جهت احقاق حقوق مادی و معنوی نویسندگان این عرصه را در دستور کار دارد. 
"منتقدان هنرهای تجسمی ایران"، پس از تکمیل، این بانک اطلاعاتی را به عنوان تنها مرجع دسترسی به فعالان این عرصه، به صورت فراگیر ارائه خواهد کرد. 
ثبت نام تمامی فعالان در این عرصه و از اقصی نقاط کشور در این بانک اطلاعاتی امکان پذیر است و نویسندگان تا پایان دی ماه فرصت دارند تا ثبت نام اولیه و درخواست درج اطلاعات در این مجموعه را از طریق ارتباط با دبیرخانه "منتقدان هنرهای تجسمی ایران" انجام دهند.
بر این اساس،  فعالان عرصه نقد هنرهای تجسمی، همچنین منتقدان و نویسندگان میان‌رشته‌ای هنر، ادبیات و علوم انسانی می‌توانند ثبت‌نام اولیه را با درج مشخصات فردی در دبیرخانه "منتقدان هنرهای تجسمی ایران" از طریق پست الکترونیکی  Ivaca.sec@gmail.com  به انجام برسانند و با درخواست دریافت فرم خام اطلاعات از دبیرخانه و تکمیل آن نسبت به ارائه مستندات مربوط به فعالیت خود اقدام کنند. 

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی