جستجو:
در:

دومين سفر مقدماتى پرسبوك با گروه هنرمندان بخش كيوريتوريال

يكشنبه 19 دی 1395

به گزارش روابط عمومی پرسبوک، ندا درزی - طراح پرسبوک - گفت: سال ١٣٩٥ برای هفتمین دوره پیاپی، شاهد برگزاری سالانه هنر معاصر پرسبوک هستیم. این دوره نیز مانند برنامه‌ریزی دو دوره ى پیشین بر تمرکز و تاثیر علم بر هنر و نیاز زیست‌محیطی پایه‌ریزی شده است.

هدف از دومين سفرتعيين فضای کبوترخانه‌هابوده ، فضايى كه هنرمندان  بخش اول، اثری مشارکتی خلق می‌کنند.بر همين اساس تعدادی از هنرمندان اين گروه :علیرضا آدم‌ بکان، ندا درزی، کامبیز صبری، محمدحسین عماد، دكتر محمدرضا قانعی و مهسا کریمی‌زاده پروژه را همراهی كردند.

همچنین در این سفر، اعضای تیم كيورتوريال پرسبوک با  علی اکبر محمودی شهردار درچه اصفهان دیدار کردند و شهردار درچه ضمن ارائه اطلاعات دقیقی درباره کبوترخانه هایی که در درچه به یادگار مانده اند، ابراز امیدواری کرد که با برگزاری این دوره از سالانه پرسبوک نگاه اقشار مختلف جامعه متوجه بخشی از میراث به جا مانده از دوره های پیش خواهد شد و کمک خواهد کرد تا دوباره کبوترخانه در محور توجه قرار گیرند و شرایطی برای بازسازی و بهره برداری از این میراث فراهم شود.

محمودی در این دیدار قول هایی برای حمایت از این پروژه که برپایه زیست طبیعی بیان گذاشته شده است، داد.

مرحله اول این رویداد هفته دوم اردیبهشت ماه ١٣٩٦ در اصفهان اجرا خواهد شد.

موسسه فرهنگي هنري ايوان، و موسسه فرهنگي هنري پيش رو حاميان معنوى این رویداد هستند.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی