جستجو:
در:

بازخوانی نقاشی دیواری‌های دوره‌ی قاجار با حضور ویلم فلور

جمعه 15 اردیبهشت 1396

پژوهشکده‌ی فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی روز شنبه 16/2/96 ساعت 14الی 17 جلسه ای را با حضور ویلم فلور (Willem Floor)، ایران‌شناس و متخصص تاریخ ایران در مورد «نقاشی دیواری در دوره‌ی قاجار» برگزار می‌نماید.
پروفسور ویلم فلور (Willem Floor) پژوهشگری هلندی است که در ۱۹۴۲ به دنیا آمده است. وی تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه اوترخت و دانشگاه لیدن در رشته‌ های اقتصاد توسعه‌ یافته و جامعه‌ شناسی غیر‌غربی و اسلام‌ شناسی به اتمام رسانده و زبان‌های فارسی و عربی را آموخته و در ۱۹۷۱ درجه دکترایش را در دانشگاه لیدن گرفته است پروفسور فلور از سال‌۱۹۶۵ به بعد به عنوان پژوهشگر مستقل کار کرده شده است که بیش از ۲۶۰ مقاله و کتاب در زمینه تاریخ اجتماعی ـ اقتصادی ایران نوشته است.
این نشست علمی تخصصی با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران ویژه ی پژوهشگران و دانشجویان رشته ی هنر برگزار می‌شود. حضور برای عموم آزاد است.
آدرس: پژوهشکده ی فرهنگ هنر و معماری جهاد دانشگاهی، خیابان انقلاب، نرسیده به چهار راه ولیعصر نبش خیابان برادران مظفر جنوبی.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی