جستجو:
در:

نشست نیومدیا شماره ی چهل و سه | پیام مفیدی، واریاسیون هایی بر ابزار یک آناتومی انسانی

شنبه 16 اردیبهشت 1396

جامعه‌ی نیومدیا با همکاری گالری اثر برگزار می کند.
نشست نیومدیا شماره ی چهل و سه | پیام مفیدی
واریاسیون هایی بر ابزار یک آناتومی انسانی

به مناسبت سومین نمایشگاه انفرادی پیام مفیدی در گالری اثر با عنوان «واریاسیون هایی بر ابزار یک آناتومی انسانی»، برای گفتگویی با حضور بهرنگ صمدزادگان و همایون سیریزی روز یکشنبه هفدهم اردیبهشت ماه ساعت شش و نیم در پروژه های نیومدیا گرد هم میاییم.
مجموعه ی حاضر گرد چیدمانی تعاملی میگردد که ستون اصلی پروژه را شکل داده است و از طریق رسانه های مختلف ترجمه می شود، از چاپ دستی - به همراه کلیشه های مسی فتواچینگ - گرفته تا ویدیو - و نیز مستندهایی که مرحله به مرحله سرهم کردن، تنظیم و قلق گیری این مجسمه را به نمایش میگذارند. به این ترتیب نمایشگاه به عرصه ای بدل میشود که آزادانه آثار به نمایش درآمده را ساختارشکنی میکند درآنی که به موازات آن ها را سوار هم می کند. در این پروسه «چرخه» کلیدی تاثیرگذار برای گشودن رمز این بدن / بی بدن ها است که گاه به سرهایی در مناظری متغیر فرو کاسته می شود .

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰ در پروژه های نیومدیا
نشانی: خیابان کریم خان، خیابان خردمند شمالی، خیابان اعرابی ۳، پلاک ۳


New Media Society & Assar Art Gallery present
New MediaTalk Series #43 | Payam Mofidi
Variations on An Instrument of a Human Anatomy

On the occasion of Payam Mofidi's recent solo exhibition at Assar art Gallery titled Variations on An Instrument of a Human Anatomy, Behrang Samadzadegan & Homayoun Siriziwill bejoiningus fora conversation about the projectat New MediaProjects on Sunday 7 May, 2017 at 6:30pm.
The exhibition revolves aroundan interactive installation as its core that is translated through various media including etching prints, the original copperplates and videOS narrating the concept behind the exhibition and documenting the installation procedure of the disjointed Sculpture on aplinth. Hence the exhibition becomes aground for having the Works deconstructed and reconstructed at the same time. In this process, "cycle" turns to an influential keyword for deciphering these body/bodiless figures that are sometimes diminished to beheaded headsplaced in various landscapes.


Sunday 7 May, 2017 at 6:30pm at New Media Projects
Address: No. 3, Arabi 3 St., Kheradmand St., Karimkhan Ave., Tehran

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی