جستجو:
در:

کارگاه آموزشی طراحی پوستر با محوریت فرآیند خلق ایده و اجرا

يكشنبه 11 تیر 1396

کارگاه آموزشی طراحی پوستر با محوریت فرآیند خلق ایده و اجرا با حضور اشکان قازانچایی به مدت سه روز در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران در این کارگاه سه روزه، طراحان گرافیک با فرآیند ‎شکل گیری پرورش ایده و نتایج حاصل از اجرای آن در  قالب پوستر آشنا خواهند شد. شرکت در این کارگاه آموزشی رایگان بوده و حداکثر 20 نفر از متقاضیان برای حضور در این کارگاه  انتخاب می شوند.

علاقمندان جهت شرکت و ‎انتخاب در این کارگاه آموزشی می بایست سه نمونه از پوسترهای خود با موضوعات مختلف که پیشتر طراحی کرده اند را در ابعاد A6 با فرمت jpg به همراه اطلاعات فردی تا تاریخ 18تیرماه 1396 به آدرس posternacf@gmail.com ارسال فرمایند. همراه داشتن لپ تاپ الزامی است. به تمامی منتخبین گواهـی شرکت اعطا و از آثـار طراحی شده در این کارگاه، نمایشگاهی برگـزار خواهد شد. همچنین افراد برتر این کارگاه جهت انجام امور گرافیک به گروه های هنری معرفی می شوند.

اشکان قازانچایی كارشناس گرافيك وكارشناس ارشد پژوهش هنر، مدرس و طراح گرافيك، عضو انجمن طراحان گرافیک ایران، مسئول کمیته گرافیک چندین جشنواره و نمایشگاه، بازرس اصلی اولین دوره انجمن طراحان پوستر تئاتر، حضور در جشنواره ها و نمایشگاه های متعدد داخلی و بین المللی، تقدیر شده در سومین جشنواره تجربی هنرهای تجسمی، برگزیده نمایشگاه پوستر کاریکاتور و صلح، برگزیده سوم پوستر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تقدیر شده در سومین جشنواره تجسمی فجر‎، تقدیر در سی‎امین جشنواره بین المللی پوستر تئاتر فجر، عضویت درشوراي سياستگذاري پرتره نگاري صد چهره محبوب سينما و نیز داوری در جشنواره‌ها و مسابقات مختلف از دیگر فعالیت های هنری ایشان است. 

گفتنی است این کارگاه آموزشی به مناسبت 23 تیرماه «روز گفتگو و تعامل سازنده با دنیا»  از 21 تا 23 تیرماه 1396 از ساعت 9 تا 16 در  فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22802825 تماس حاصل فرمایند.

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی