جستجو:
در:

فراخوان بخش نمایشگاه نقاشی سومین جشنواره دانشجویی-سراسری ژکال

يكشنبه 3 دی 1396

 

فــراخــوان


🔺فراخوان بخش نمایشگاه نقاشی سومین جشنواره دانشجویی-سراسری #ژکال🔻
•زمان آغاز ثبت نام از ۲۰دی ماه۱۳۹۶ می باشد و با مراجعه به سایت جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال به آدرس  www.jokalfestival.com انجام می شود .


•نحوه ی ثبت نام :


دانشجویان گرامی برای ثبت نام در سومین جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال ابتدا می بایست به سایت www.jokalfestival.com مراجعه نموده و پس از پر کردن فرم ثبت نام ، آن را به همراه تصویر آثار خود ( حداکثر ۳ اثر ) و عکس گواهی اشتغال به تحصیل ارسال نمایند .  
•مقررات جشنواره و شرایط شرکت دادن آثار : 
-موضوع آزاد می باشد.اثر می تواند نقاشی ،  چاپ دستی ، کلاژ یا طراحی باشد .
-ابعاد : حداکثر ضلع هر اثر با احتساب قاب ترجیحا ۲۰۰ سانتی متر باشد . 
-زمان خلق اثر مربوط به دو سال اخیر باشد .
-در صورت چند لته ای بودن اثر ، تعداد لت های آن مشخص شود .
 

•شرایط ارسال تصاویر:


-فرمت RGB-jpg باDPI 150 (حداکثرتا 1MB)
-شرکت  کنندگان الزاما می بایست دانشجوی یکی از موسسات آموزش عالی ، وزارت علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران در هر یک از مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد باشند . 
-تمامی دانشجویان رشته ی نقاشی که حداکثر یک سال از تاریخ پایان نامه آن ها می گذرد می توانند در بخش غیر رقابتی نمایشگاه شرکت نمایند . 
-آثار راه یافته به نمایشگاه در صورت تمایل خالق اثر به فروش می رسند . 
-آثار ارسالی راه یافته به مرحله ی دوم داوری باید به گونه ای باشند که قابلیت نصب ( سیم ، قاب ، بوم ديپ و غيره ) و ارائه در نمایشگاه را داشته باشند . 
-حق چاپ تصاویر آثار ارسالی در بروشور ، کاتالوگ و … برای دبیر خانه ی جشنواره و همچنین انجمن علمی نقاشی دانشگاه هنر تهران محفوظ می باشد . 


•مراحل داوری :


-مرحله ی اول داوری از روی تصاویر آثار انجام می گیرد و به منظور تحویل اصل اثر در صورت راه یافتن به مرحله ی دوم داوری با خالق آن تماس گرفته می شود . همچنین اسامی برگزیدگان مرحله ی اول داوری در اسفند ماه در سایت جشنواره اعلام می گردد . 
-مرحله ی دوم داوری از روی اصل آثار انجام می شود و آثار انتخابی به نمایشگاه راه می یابند .
-در مرحله ی سوم  داوری بنا به انتخاب هیئت داوران ، نفرات برتر و برگزیده مشخص شده و در روز اختتامیه معرفی می گردند و به ترتیب جوایز نقدی و غیر نقدی به آن ها اهدا می شود .


دبیر خانه : خیابان انقلاب ( از شرق به غرب ) ، قبل از تقاطع خیابان ولیعصر ( ع ) ، کوچه ی بالاور ، ساختمان معاونت فرهنگی و هنری دانشگاه هنر ، دبیر خانه ی جشنواره ی سراسری دانشجویی نقاشی ژکال

•زمان نمایشگاه : بهار۱۳۹۷

عضویت در خبرنامه‌ی گالری اینفو

برای اطلاع از برنامه‌ی‌ گالری‌ها و نگارخانه‌ها، تقویم گالری اینفو و ... پست الکترونیک و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید:

طراحی، توسعه و پشتیبانی