پریناز علیش

متولد تهران، ایران

بیوگرافی

پریناز الیش نقاش و شاعر است.
پریناز به ما می گوید: «از مادری ایرانی و پدری مصری در تهران به دنیا آمدم. در ایران و سوئیس درس خواندم و برای ادامه تحصیل به آمریکا رفتم. من در کالج امرسون، مدرسه موزه هنرهای زیبا و دانشگاه نیوهمپشایر تحصیل کردم و لیسانس هنرهای زیبا را در تولید فیلم و نقاشی، کارشناسی ارشد در فیلم و کارشناسی ارشد در نوشتن انگلیسی (شعر) دریافت کردم. من شعرهایم را در نشریات مختلف و گلچینی از شعر ایرانیان دیاسپورا منتشر کرده ام. من با شوهرم در بوستون زندگی می کنم و دو دختر دارم.
استودیوی من در برایتون ما است. من آثارم را در بوستون، تهران و کانکتیکات به نمایش می گذارم. من معمولاً بر اساس موضوعاتی که به من الهام می‌بخشند، سریال‌هایی کار می‌کنم تا آنچه که روند روز ممکن است باشد.
تحصیل در رشته های مختلف هنری یک فرصت بوده است. رویکرد به کارم به عنوان یک نقاش با استفاده از دانشی که در آموزش های خود به عنوان نویسنده به دست آورده ام، فرآیندی جذاب است. استفاده از این دانش به منظور ایجاد در یک رسانه متفاوت است، که سفر هیجان انگیز است. فرآیند خلاقیت در واقع همان چیزی است که در هر کار هنری هیجان انگیز است. این تبدیل یک احساس به یک اثر هنری واقعی است که برای من جالب است. فرآیند فکری فکری تنها زمانی درک می شود که بیننده یا مخاطب با آن احساس خامی که قابل کنترل یا توصیف نیست لمس شود. سفر گاهی طاقت فرسا است. جاده ای پر از تردید و شگفتی؛ اما ایجاد یک چیز زیبا در نهایت چیزی است که من را به عنوان یک هنرمند سوق می دهد.
وقتی کار نمی کنم، از مطالعه، مسافرت، ورزش و رقص و مهمتر از همه وقت گذراندن با خانواده و دوستانم لذت می برم. در 5 سال گذشته من خوش شانس بودم که در جمع آوری کمک های مالی برای بنیاد امید شرکت کردم.

حراجی‌های شرکت‌کرده پریناز علیش

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

آرت‌فرهای شرکت‌کرده پریناز علیش

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار پریناز علیش

در حال بارگذاری تصاویر loading
The Blue Swimming Pool
The Blue Swimming Pool
153.6×183.5 سانتی‌متر
Dead Calm
Dead Calm
300.9×183.5 سانتی‌متر
Speak Memory
Speak Memory
133.9×182.8 سانتی‌متر
Seven Pillars of Wisdom
Seven Pillars of Wisdom
239×183 سانتی‌متر
loading
نمایش بیشتر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد