فرهاد فزونی

متولد ۱۳۵۷، کرمانشاه، ایران

تحصیلات

دریافت مدرک کارشناسی از دانشکده هنرهای زیبا
دریافت مدرک کارشناسی ارتباط تصویری، دانشکده هنر و معماری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، تهران ۱۳۸۳

بیوگرافی

فرهاد فزونی طراح گرافیک ایرانی و عضو انجمن طراحان گرافیک ایران است. او همچنین مدیر هنری و طراح گرافیک مجلات فرهنگی و هنری، داور جشنواره‌های پوستر، مدیر هنری برنامه‌های تلویزیونی، مدیر هنری مجلات هنر فردا، خردنامه، ۷۷، فرهنگ، تصویرنامه، گزارش، فرهنگ و آهنگ، ۱۳۸۲ تا کنون بوده است.

او موفق به کسب جوایزمختلفی شده است که از جمله می‌توان به جایزه اولین دوسالانه پوستر بین المللی، شیکاگو، امریکا، دیپلم دوسالانه گرافیک تهران و جایزه بین‌المللی طراحی پوستر تایوان، جایزه زنبور طلایی، دوسالانه پستر زنبور نقره ای، مسکو، روسیه، جایزه دوم، ۱۴ امین دوسالانه بین المللی پستر تئاتر، لهستان اشاره کرد.

طراحی پوستر برای نمایشگاه‌های پوستر داخل و خارج از کشور و دوسالانه‌های گرافیک به علاوه برپایی نمایشگاه‌های متعدد از جمله: اشتیاق ایران، موزه Rietberg، زوریخ، سوئیس،۱۳۹۲، از دل سخن گفتن، Castrum Peregrini، آمستردام، هلند، ۵۰ سال تایپوگرافی ایرانی، دانشگاه یورک، تورنتو، کانادا، راست به چپ، Kunstquartier Bethanien، برلین، آلمان و... از دیگر فعالیت‌های این هنرمند محسوب می‌شوند.

فرهاد فزونی طراحی پرکار، خلاق و با ویژگی‌های منحصر به فرد است که توانسته در بین طراحانی از نسل پنجم طراحی گرافیک ایران قرار بگیرد و آثاری شایسته خلق کند.
او از خیابان‌های تهران، خوشنویسی، معمارى، هنر معاصر ایران و جهان و زندگی روزمره‌ام الهام می‌گیرد و روند ایده‌پردازی او هرگز جدا از زندگی شخصی‌اش نیست. او در آثارش منطقی عمل نمی‌کند، بلکه فرایند احساسی‌ای اتفاق می‌افتد. برای همین توضیح روند ایده‌پردازی او راحت نیست. فرایندی‌ست که تبدیل به روندی ناخودآگاه شده‌است. وقتی به آثار او نگاه می‌کنیم لحظه‌ای در دنیای تفکر و اندیشه او قرار می‌گیریم که در آن عنصرهای تصویری نوشته و حروف چشم‌نوازند و ترکیب خوبی را از تصویر و نوشته به نمایش می‌گذارند.

 

حراجی‌های شرکت‌کرده فرهاد فزونی

در حال بارگذاری تصاویر loading
شعر سخت
۱۳۹۰ | شعر سخت
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
loading

آرت‌فرهای شرکت‌کرده فرهاد فزونی

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار فرهاد فزونی

در حال بارگذاری تصاویر loading
Aftershock poems
۲۰۱۰ | Aftershock poems
33×21 سانتی‌متر
Aftershock poems
۲۰۱۰ | Aftershock poems
33×21 سانتی‌متر
Aftershock poems
۲۰۱۰ | Aftershock poems
33×21 سانتی‌متر
شعر سخت
۱۳۹۰ | شعر سخت
45×62.5×70 سانتی‌متر
loading
نمایش بیشتر
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد