ژاله اکبری

Zhaleh Akbari

ویرایش اطلاعات

ژاله اکبری

متولد ۱۳۶۷، شیراز، ایران

تحصیلات

فارغ‌التحصیل رشته‌ی نقاشى از دانشگاه هنر سمنان است.

بیوگرافی

مجموعه‌ی “میان” اولین تجربه‌ى همکارى ژاله و تالار این/جا و اولین نمایشگاه انفرادى اوست. شرکت در بیش از ١٥ نمایش گروهى از جمله فعالیت‌های اوست.
ژاله هنرمندی است که از فضای اطرافش تأثیر مستقیم می‌گیرد و این تأثیر را با برداشت‌های شخصی خودش و نه بازنمایی دقیق در کارهایش نشان می‌داده است. از سال گذشته که تصمیم به شروع مجموعه‌ی «میان» کرده‌است، بنا به شرایطی که در آن بود، مدت زیادی را در تنهایی سپری کرد که تا قبل از آن این حجم از سکوت و تنهایی را تجربه نکرده بود. انتخاب رنگ‌ها هم کاملاً ناخودآگاه و برآمده از درونم بود.

دلیل حضور آب‌نماها در کارهاى ژاله شادى‌ و لذت بصری بود که فرم آب‌نما به او می‌داد. او اولین‌بار مجذوب تصویری شد که در پارک شهر دیده بود و عکاسی کرده بود.

ژاله می‌گوید: «همیشه دیدن حوض‌ها و آب‌نماها وسط پارک‌ها و میدان‌ها به من شادی داده‌است. اما این شادی تکرار و یکنواختی‌ای در خود دارد که به شرایطی که در آن بودم شباهت بسیاری داشت.

روندی که مدام تکرار می‌شود و تغییری هم به وجود نمی‌آید ولی در عین حال حس خوبی به من می‌داد.»

حراجی‌های شرکت‌کرده ژاله اکبری

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

آرت‌فرهای شرکت‌کرده ژاله اکبری

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار ژاله اکبری

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد