احسان نصری

Ehsan Nasri

ویرایش اطلاعات

احسان نصری

متولد ۱۳۶۷، کرج، ایران

تحصیلات

دریافت مدرک دیپلم هنر از هنرستان هنرهای زببای کرج
دریافت مدرک کارشناسی گرافیک از دانشگاه علم و فرهنگ تهران
دریافت مدرک کارشناسی ارشد انیمیشن دانشگاه سوره تهران

بیوگرافی

احسان نصری گرافیست، نقاش و مدیر هنری نشر گردوی دانش است. او همچنین عضو انجمن هنرمندان موزه بروکلین نیویورک، عضو انجمن هنرمندان دانمارک yay art و مدیر گالری پلاس می باشد.
داور تصویرسازی و انیمیشن ششمین جشنواره بین المللی رسانه دیجیتال تهران ودبیر تئاتر و گرافیک دانشگاه علم و فرهنگ به مدت چهار سال از دیگر فعالیت های وی به شمار می رود. او در نمایشگاه انفرادی و گروهی چندین بینال داخلی و خارجی شرکت داشته است.
نصیری در فروش آثار به گالری ayyam gallery دبی،  با گروه پژوهشی و تحقیقاتی گرافیک ایران، گرته به مدت کوتاه و با هنرمندان اروپا  و انجمن های هنر همکاری داشته است.

از دیگر دست آوردهای نصری میتوان به تصویرگری حدود ۴۰ عنوان کتاب برای مدارس و کتب آموزشی و غیر آموزشی و انتشار کتاب کمیک استریپ در اسپانیا و همکاری با هنرمندان اسپانیا، شرکت و انتشار اثر در نویز فستیوال ایتالیا، انتشار اثر در گروه مینی کمیک استریپ پاریس، تقدیر اثر در بخش طراحی لباس تن پوش، انتشار چند اثر عکاسی در مجله فیلم، نقد نمایشگاه امید ایرایی  آخرین بار که دیدمت و پوچ گرایی و انتشار آثار تصویرسازی مجموعه دایره سرخ در انجمن هنرمندان معاصر وان آرت، ساخت چند ویدیو آرت و تیزر موزیک در دست ساخت و انجام چند پروژه تئاتر و کارگردانی اشاره کرد.

 

حراجی‌های شرکت‌کرده احسان نصری

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

آرت‌فرهای شرکت‌کرده احسان نصری

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار احسان نصری

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد