ایرج شایسته‌پور

Iraj Sheystehpour

ویرایش اطلاعات

ایرج شایسته‌پور

تحصیلات

فارغ‌التحصیل دانشکده گوتینگن آلمان

بیوگرافی

ایرج شایسته‌پور شاعر و نقاش است که در سال ۱۹۷۰ به سرزمین خود ایران باز می‌گردد و ‏اولین مجموعه شعر خود را به نام «آوازهای خسته پرواز» در سال ۱۹۸۰ به چاپ می‌رساند و کتاب دومش را نیز در ‏سال ۱۹۸۳ با نام «با یاد بادهای جوان» منتشر می‌کند. از او دو مجموعه شعر به نام «سپیده دلتنگی» ‏و «اوقات شاعرانه» و همچنین سلسله مقالاتی در رابطه با هنر در دست انتشار است.
در کنار عشق به ادبیات، روح و جان ماجراجو و ناآرام او در سفرهای مختلف و جست‌وجوی ناشناخته‌ها او را از اروپا به آفریقا و سپس به آمریکا و زندگی و آشنایی با قبایل سرخ‌پوستان کشانید. نقاشی‌های او جست‌وجویی است در وادی ناشناخته‌ها، که به وادی بوم و رنگ راه یافته اند و بیننده را به جست‌وجوی خویش دعوت می‌کنند. نمایشگاه‌ها و ورک شاپ‌های متعددی از او در در کشورهایی چون ایتالیا، انگلیس، لهستان، آمریکا، هند و امارات متحده عربی برگزار شده است. سبک اکپرسیونیسم انتزاعی منحصر به فرد او تحسین‌کنندگان و مشتاقان بسیاری در سراسر دنیا داشته است.

حراجی‌های شرکت‌کرده ایرج شایسته‌پور

بدون عنوان
۱۳۹۶ | بدون عنوان
۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

آرت‌فرهای شرکت‌کرده ایرج شایسته‌پور

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار ایرج شایسته‌پور

در حال بارگذاری تصاویر loading
بدون عنوان
۱۳۹۶ | بدون عنوان
150×100 سانتی‌متر
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد