مجید غزنوی

Majid Ghaznavi

ویرایش اطلاعات

مجید غزنوی

بیوگرافی

 

 

مجید غزنوی متولد ۱۳۴۴ تهران است که از سال ۱۳۵۵، خوشنویسی را نزد پدرش فرا گرفت و تا مرحله عالی در انجمن خوشنویسان ایران ادامه داد.
غزنوی تذهیب و مینیاتور را نزد استاد بیوک احمری و دوره مقدماتی و پیشرفته طراحی فرش را در سازمان فرش آموخت ولی عشق و علاقه به هنر نقاشی او را به محضر اساتیدی چون احمد وثوق احمدی، حسینی (از شاگردان استاد حسین شیخ)، شعیبی، محسنی کرمانشاهی، علی پتگر، و مرحوم عبداله علیخانی کشانید و از سال ۱۳۷۲ تا کنون مشغول به نقاشی و کسب تجربه در این رشته میباشد.
از دیگر سوابق مجید غزنوی می توان به شرکت در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی متعددی همچون نمایشگاه گروهی بین المللی ایران فردا در محل نمایشگاه دائمی بین المللی تهران سال ۱۳۷۶، نمایشگاه گروهی در گالری شیث سال ۱۳۸۱، نمایشگاه گروهی در گالری کمال الملک سال ۱۳۸۱، نمایشگاه گروهی در گالری شیث سال ۱۳۸۲، نمایشگاه انفرادی در گالری شیث سال ۱۳۸۴ و نمایشگاه گروهی نقاشان رئال و هایپر رئال در فرهنگسرای نیاوران سال ۱۳۸۴ اشاره کرد.
لازم به یاد آوری است تعدادی از نقاشی ها و طراحی های او از جمله پرتره قائم مقام فراهانی و میرزا تقی خان امیر کبیر در کتابهای درسی تاریخ مدارس و تصاویر علمی در رابطه با جراحی قلب در کتابهای پزشکی از جمله پیوند قلب انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سال ۹۵ (کتاب علمی برگزیده سال) و کتاب مراقبتهای بیماران قلبی انتشارات Springer  2014 چاپ آمریکا به چاپ رسیده اند.

حراجی‌های شرکت‌کرده مجید غزنوی

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

آرت‌فرهای شرکت‌کرده مجید غزنوی

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading
نمایش بیشتر

آثار مجید غزنوی

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد