نهمین نمایشگاه عکس‌های برتر سال دوربین‌دات‌نت

عکس

جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶ تا پنجشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶

بیانیه

بخش آزاد نهمین نمایشگاه عکس های برترسال دوربین.نت جمعه 3 شهریورماه 96 ساعت 17 تا 21 در خانه هنرمندان ایران افتتاح می شود.

در این نمایشگاه 300 عکس منتخب سال 95 از 300 عکاس در گالری های بهار و تابستان در اندازه 20 در 30 سانتیمتر به نمایش درمی آید. 300 عکاس حاضر در نمایشگاه از 696 عکاس شرکت کننده در نمایشگاه، توسط هیات انتخاب برگزیده شدند.

نمایشگاه سالانه دوربین.نت هر سال اردیبهشت ماه همزمان با سالگرد تاسیس سایت دوربین.نت برگزار می شود که امسال به دلیل همزمانی با ایام انتخابات با تاخیر برگزار می شود.

نمایشگاه تا پنج شنبه 9 شهریورماه 96 در گالری های بهار و تابستان خانه هنرمندان ایران از ساعت 14 تا 21 در معرض بازدید عموم است.
نشانی: خیابان طا‌لقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر / تلفن: 88310457 (10 خط)

همچنین بخش جنبی نمایشگاه شامل بخش های تلفن همراه، خانواده و جاذبه های گردشگری از 10 تا 17 شهریورماه 96 در باغ موزه قصر تهران برگزار می شود.

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد