آئینه خیال

نقاشی

جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

بیانیه

 

نمایشگاه گروهی نقاشی «مه رو ملّاکی» و «فاطمه امیراحمدی» با عنوان «آئینه خیال» جمعه ٢٧ بهمن ماه در گالری «نقش جهان» تهران افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی گالری «نقش جهان»، ملاکی و امیراحمدی که هنرجویان خانم «سامانتا ثابت نیا» می باشند، کارهای خود را با تکنیک رنگ روغن و سبک میکس رئال و امپرسیونیسم در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.
مه رو ملاکی متولد ١٣٦٤ در تهران است که نقاشی را نزد استاد مهرداد جمشیدی آغاز نمود و به صورت حرفه ای نزد استاد «سامانتا ثابت نیا» ادامه داد. کارهای وی اغلب تلفیقی از رئال و امپرسیون است و تا کنون در چندین نمایشگاه گروهی در خارج از کشور از جمله ایتالیا، آمریکا و ترکیه شرکت کرده است. 
فاطمه امیراحمدی هم که زیر نظر اساتیدی چون آقای مسعودی و خانم ثابت نیا آموزش دیده، تا کنون در ٤نمایشگاه خارج از کشور بصورت گروهی شرکت کرده و اولین نمایشگاه خود در ایران را در گالری نقش جهان برگزار می کند.
نمایشگاه «آینه خیال» ٢٧ بهمن ٩٦ با حضور جمعی از اساتید و علاقمندان به هنر نقاشی از ساعت ١٦ الی ٢٠ در نگارخانه نقش جهان واقع در نیاوران، از میدان یاسر یه سمت تجریش، کوچه همایون‌فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی، پلاک9 افتتاح می‌گردد و تا ٢ اسفند ماه به جز شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ ادامه خواهد داشت.
از شما هنردوستان گرامی صمیمانه دعوت به عمل می آید تا با حضور خود باعث شعف آفریننده آثار و دلگرمی اهل هنر شوید.

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد