نخستین نمایشگاه هنرمندان فردا

جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ تا شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷

بیانیه

مجتمع گالری باغ کتاب با نخستین نمایشگاه هنرمندان فردا به استقبال بهار می رود.
مجتمع گالری باغ کتاب تهران با حمایت مجموعه گالری های آرت سنتر و همراهی اکسپوی دانشجویی، دانشگاه الزهرا، پرشین بلو، باغ کتاب تهران و سایت تندیس اقدام به برگزاری «نخستین نمایشگاه هنرمندان فردا» جهت کشف و حمایت از استعدادهای هنرمندان جوان مینماید. هیئت منتخب آثار این نمایشگاه از میان 6000 اثر از هنرمندان سراسر کشور بالغ بر 150 اثر را انتخاب نمودند که این آثاراز قیمت پایه 500 هزار تومان تا 5 میلیون تومان میباشد. آثار هنرمندان تجسمی از جمعه 18 اسفند از 16 تا 21 در افتتاح نمایشگاه رونمایی میگردند و بازدید عموم تا 25 فروردین 97 از 11 تا 21 ادامه خواهد داشت. آرت سنتر جهت تشویق و حمایت هنرمندان برگزیده از آثار هنرمند رتبه اول نمایشگاه اقدام به برگزاری نمایشگاه انفرادی خواهد نمود و از آثار هنرمندان 10 رتبه اول، نمایشگاه بزرگ در مجتمع باغ کتاب برگزار میگردد و همچنین این نمایشگاه در نمایشگاههای معتبر خارجی نیز ادامه خواهد یافت و 10 اثر برگزیده نمایشگاه خریداری میگردد.
هم زمان با افتتاح نمایشگاه 18 اسفند، از ساعت 4 بعد از ظهر تا 9 شب بانک اطلاعات هنرمندان نیز فعالیت خود را آغاز مینماید. هنرمندان تجسمی جهت تکمیل منبع کامل دسترسی به اطلاعات و رزومه، تصاویر تنوع آثار، میتوانند نسبت به تحویل CD نمونه آثار، اطلاعات فردی و رزومه و پرتره هنرمند و تکمیل فرم مربوطه، صرفاً به صورت حضوری اقدام نمایند.
از آثار برگزیده بانک اطلاعات هنرمندان نیز نمایشگاه انفرادی و گروهی در داخل و خارج از کشور برگزار خواهد شد.

ستاد برگزاری 
نخستین نمایشگاه هنرمندان فردا
مجتمع گالری باغ کتاب

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد