بوسه دزدانه

نقاشی

جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ تا جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷

بیانیه

 

«بوسه_دزدانه» تاها حامد 
در گالری_ثالث
گشایش جمعه ۱۱خرداد

درباره نمایشگاه به قلم جاوید رمضانی:
کماکان مسئله هنر و ناهنر مرزهاى لغزانى را ایجاد میکند. آثار تاها حامد سواد تازه اى است بر بیانی تازه.
اینکه نقاشى چیست ، در مسیر تعریف می‌گردد. و ایستگاه‌هاى ثابت تاریخ هنرى و سبک شناسى تنها مى تواند براى تببین گذشته و درگیر کردن هنرمندان بکار آید. این نام هاى تاریخى منظره پشت سر ماست . که امروزه به سختى میتوان گفت چراغ راه آینده است، بخصوص در دنیای هنر. 
تاها حامد اینچنین جوان و پر کار ، خود دلیل سرعت بالاى تحول جهان تصویر زده ماست. جهانى که در حال عبور از توهم واقعیت فرم گرایانه و یا فرم واقعگرایانه است. مرزهاى شهود هنر ى و عقلانیت ستیزى اقتصاد محور، وسیع تر از گذشته شده است.
نکات تامل برانگیز این کارنما را بطور خلاصه چنین میتوان شمرد ، خاستگاه سیال طراحانه رنگهایى ضد طبیعت ، شهود رها از تاریخ هنر ، مطالعه بصرى مجازى ، تقلید کودکانه اسطوره ها ى جدید، امحای زمان و خاطره، من این نگاه را سبکى پوسته اى می نامم .
با مشاهده این تصاویر گویى پیازى در حال عریان شدن است در هزار لایه بدون انتها .
مجموعه بوسه دزدانه به حق عشق ممنوعی است که در پى انهدام هنر تقویم شده و آنچه در قالب تعلیم و نظریه به نقاشى امروز ما تبدیل شده، شکل گرفته. کار ماده نقاش جسارتی است که از عقل جمعی زمان گریزان میباشد.

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد