نمایشگاه صنایع دستی آوای نقش

جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷

بیانیه

 

سومین نمایشگاه گروهی صنایع دستی گروه هنری آوای نقش
به سرپرستی فهیمه نیکویی فرد. 
10 ژوئن؛ روز جهانی صنایع دستی و هفته صنایع دستی را گرامی میداریم.صنایع دستی دمیدن روح لطافت به زندگی را برایمان بهمراه دارد و انسان تا هست لطافت را می خواهد و صنایع دستی این نیاز مبرم انسان را برآورده می کند.
با توجه به اینکه شناخت و باز آفرینی پیشینه فرهنگی و هنری بعنوان ضرورتی در برابر نسل ما قرار گرفته است و همچنین هنرهای کهن را میتوان با شیوه های نوین زنده نگه داشت ودر زندگانی امروز وارد کرد.
برپایی نمایشگاه از آثار صنایع دستی میتواند سهمی هر چند کوچک برای رسیدن به این هدف باشد.
این نمایشگاه سومین نمایشگاه صنایع دستی به مناسبت هفته صنایع دستی میباشد که برگزار کردیم و آثار ارائه شده در این نمایشگاه شامل رشته های مختلف صنایع دستی از جمله : نقاشی ایرانی ، منبت، پیکر تراشی، حکاکی روی فلز، نقاشی روی چوب ، نقاشی روی چرم می باشند. 
شرکت کنندگان از فارغ التحصیلان رشته های هنری و یا هنرمندانی هستند که به دلیل علاقه شخصی جذب این رشته ها شده اند.
زمان گشایش این نمایشگاه ۱۸ خرداد ماه ساعت ۱۸ تا ۲۱ میباشد و تا تاریخ ۲۳ خرداد ماه همه روزه ساعت ۱۶ تا ۱۹ به آدرس : خیابان فاطمی ، خیابان دائمی ، کوچه خجسته پلاک ۹ گالری شروه دایر است.

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد