دیدن

جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

بیانیه

 

گالری سایه پلاس در هفته پیش رو میزبان نمایشگاه گروهی چیدمان تحت عنوان "دیدن" است. 
ماهرو صیاد، هانیه شجاع و آلاله امیری در مورد این نمایشگاه نوشته اند:
" نگاه کردن عملی است انتخابی، عناصر طبیعی در زندگی امروزی جایگاه خود را از دست داده است و از آنجایی که ما هیچ گاه به عناصر نگاه نمی کنیم بلکه همیشه به رابطه ی بین آن عناصر با خودمان نگاه می کنیم، جلوه های زیبایی شناسی شان برایمان نادیدنی شده است و از این روی کمی تامل و صرف نظر از شتاب زدگی در نگاهمان خصوصاً تصاویری که رسانه ها با تمام توانشان هر روزه انواع مختلف ترس ها، اضطراب ها و دگردیسی را به ما تزریق می کنند، ما وامانده در گردباد اشکال و رنگها زندانی شده ایم که به طرز نامحسوسی در ذهن مان تلنبار شده است.. شاید لازم باشد تا لحظه ای در این هیاهو تنها با چشم هایمان با تمام جانمان از نو دیدن و کشف کردن زیبایی را تجربه کنیم."
افتتاح این نمایشگاه در روز جمعه 12 مرداد ماه مى باشد که علاقه‌مندان مى توانند از ساعت 17 الی 21 در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حضور به هم رسانند. گالری سایه پلاس در خیابان کریمخان، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم پلاک 21، تا 17 مرداد ماه همه روزه از ساعت 11 تا 20  پذیرای علاقه مندان و هنردوستان خواهد بود. شماره تماس گالری نیز 88827886 می باشد.

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد