میزبانی برنز‌ها

جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ تا جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

بیانیه

گالری فرمانفرما، از 13 تا 27 مهر ماه سال 1397، نمایشگاهِ انفردی مجسمه های حمیدرضا عینی را برگزار می کند. این هنرمند که دانش آموختۀ دانشکدۀ هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و در گذشته سابقۀ دبیری انجمن مجسمه سازان ایران را داشته، اکنون به واسطۀ پیشینه ای که طی سالیان متوالی اندوخته، هنر و اندیشه اش را در قالب مجموعه ای جدید، در گالری فرمانفرما به نمایش می گذارد. 
"میزبانی برنزها" نام این مجموعه از آثار اوست. مجسمه های مینیمال، ساده و سرشار از ایهام عینی که هرکدام نامی برای خود دارند و حکایتی را در ذهن مخاطب بازگو می کنند؛ دور هم جمع شده و رسم میزبانی را در گالری فرمانفرما به جا می آورند. 
گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲، میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت 11 الی 19 و روزهای جمعه از ساعت 16 تا 19 درکی نو از هنر را به نگاه مشتاقِ شما، هدیه می دهد.

 

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد