من یک زن هستم

گردآوری: الهام گردون‌زاده

جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

بیانیه

به تصویر کشیدن چهره زنان عصر حاضر با نگاهی متفاوت به آن انگیزه اصلی هنرمندان جوان این نمایشگاه بوده است. برخی آثار بازگوکننده چهره هایی درد کشیده، دچار ابهام، ترس و دودلی بوده و در بعضی دیگر آرامش مضاعفی به چشم می خورد. اما در تمامی آثار، پاکی و معصومیت زن هویدا است.
هر هنرمند بطور کاملاً شخصی، احساس درونی و دغدغه های شخصی خود را با تکنیک خاص خود همراه ساخته است تا بیان آن در آثارش ملموس تر باشد. با دیدن آثار شاید نوعی همذات پنداری ناخودآگاه را در ذهن بیننده شکل داده و حتی خود را در آنها ببیند.
در جامعه ما همواره درک جایگاه زنان با آنچه واقعیت و حقیقت است، فاصله بسیاری داشته و همین امر سبب شده که زنان تا به امروز نتوانند جایگاه خود را در جامعه به درستی پیدا کنند. شاید بهتر باشد تا نگاه به زنان در جامعه تغییر کرده و جایگاه مهم  این نماد عشق و رحمت شناخته شود.
در این نمایشگاه آثاری از فاطمه سادات فقیه دزفولی، فرناز معبودی، طلایه خواجه نصیرطوسی، ماهرخ ملک، مونا هنرمند، هانیه همایونی به نمایش گذاشته خواهد شد.

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد