رقص رنگ

جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ تا پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

بیانیه

گاه صدایی که به گوش می رسد، انگیزه ای نزدیک برای رنگ پذیری دارد.
بنگرید، پیش روی ما تلاطمی است از رنگ ها. اینجا صدای رنگ را می شنویم .صدایی که گاه شنیده ایم و درنیافته ایم و گاه شنیده ایم و دانسته ایم. در اینجا همنوازی رنگ ها آغاز گشته و موسیقی رنگینی برخاسته است. در این هنگام اگر باد برخیزد رقص رنگ آغاز میگردد.

آنچه یاری رسان من در خلق این آثار بوده است، تکنیکی است نوپا با نام فلوئیدآرت (Fluid Art) که چندیست هنرمندان سراسر دنیا از آن بهره میگیرند. روشی سرشار از حس آزادی و بیانگر زیبایی که همگان می توانند از آن بهره گیرند تا فارغ از قید و بند شکل و طرح ، احساسات خود  را به تصویر کشند. تکنیکی که در آن اتفاق حرف اول را میزند و همیشه شما به عنوان خالق مجذوب مخلوق خود خواهید بود. مسیری که در آن آزادی نقش اصلی را ایفا میکند و رنگ ها نقشه ی راه خود را ترسیم میکنند. نتیجه هر چه باشد بسیار دلنشین خواهد بود.

در این مجموعه بر آن شدم تا برای سومین بار انواع گوناگونی از این روش را به عرصه ی نمایش در آورم تا آنچه خود تجربه کرده ام و همواره از آن لذت بردم را با شما به اشتراک گذارم. باشد که شما نیز مانند من این تجربه را پشت سر گذارید و از هنر لذتی دوچندان ببرید.

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد