باز-بینی

جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

بیانیه

باز-بینی؛  نگاهی به روزن تنگ تماشا


نمایشگاه عکس بازبینی با 22 اثر از 7هنرمند، روز جمعه 13مهر ماه در گالری تم افتتاح می­شود. در این نمایشگاه آثاری متشکل از عکس در شیوه­های ارائه مختلف و یا آثاری مبتنی بر عکس از هنگامه گلستان، کوروش ادیم، مهرداد رباط جزی، علی رنجبران، غزال غضنفری، صدرا وجدانی و برهان ابن­الدین به نمایش درخواهد آمد.

در بخشی از بیانیه این نمایشگاه به قلم کورش ادیم نمایشگاه­گردان این نمایشگاه می­خوانیم:« زندگی شهری و معماری بی روح و بی رحم کلانشهرها و به ویژه هیولاشهری چون تهران و افق­های مسدود و دیدهای محدود و محصور خود از عوامل آزار جسم و جان و دیدگان انسان معاصر است. در این شرایط نامراد افق­های باز دارایی گران­بهایی است برای چشم­های جوینده­ی عکاس حتی اگر در مقابلش و بین دیدگانش و افق فراخ رو به رو کسی، کسانی، چیزی یا چیزهایی وجود و حضور یابند».

ادیم درباره این نمایشگاه و دلیل جمع­آوری این آثار می­گوید:« در جمله آخر بیانیه  این مسئله مطرح شده ، عکاس نیاز به فضای باز دارد ولی در کلان­شهرها و معماری بی­روح شهری این فرصت را از عکاس و البته انسان معاصر گرفته­اند. این نمایشگاه فرصتی است برای نگاه دوباره به این پدیده آزارنده، این­که ببینیم این اتفاق با ما چه کرده و اگر نبود شاهد چه مناظری می­بودیم و این موضوع در بخشی از آثار ارائه شده در نمایشگاه در نظر گرفته شده است».

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد