سایه روح من

جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷

بیانیه

مایشگاه نقاشی‌های «ریحانه بنویدی» با عنوان «سایه روح من» جمعه 20 مهرماه در گالری «نقش جهان» تهران افتتاح می شود. 
به گزارش روابط عمومی گالری «نقش جهان»، «ریحانه بنویدی» متولد ١٣٧٧ تهران است که دارای مدارک تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی معماری است.
بنویدی که طراحی و نقاشی را نزد سرکار خانم «بهاره رئیسی» شروع نموده است، در بیانیه نمایشگاه خود آورده است: «روح من، تمامی احساساتم را در دل قاب های بزرگ و کوچکم به نقش درآورده...
در پی این بوده‌ام که خاکستری دنیای امروز را، به رنگ‌های حقیقی درونم تجزیه کرده و بر سفیدی بومهایم بنشانم»
او در نمایشگاه خود در نگارخانه نقش جهان، 15 اثر را که با تکنیک اکریلیک روی بوم کار شده را به معرض دید علاقمندان خواهد گذاشت.
نمایشگاه انفرادی نقاشی «ریحانه بنویدی» جمعه 20 مهر ماه 97 با حضور جمعی از اساتید و علاقمندان به هنر نقاشی از ساعت ١٦ الی 20 در نگارخانه نقش جهان واقع در نیاوران، از میدان یاسر یه سمت تجریش، کوچه همایون‌فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی2، پلاک9 (شماره تماس 22716220) افتتاح می‌گردد و تا 25 مهر ماه به جز شنبه از ساعت ۱۶ تا 19 ادامه خواهد داشت.
 از همه علاقمندان به هنر نقاشی جهت شرکت در این افتتاحیه دعوت مینمائیم.

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد