مشق ذهن

نقاشی

جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ تا سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷

بیانیه

 

همیشه به برزخی که میان  تصاویر عکاسی شده و نقاشی‌های دوره قاجار وجود دارد فکر می‌کنم و این تصور برایم جالب بوده. گویی واقعیتی در میان آنچه که بوده و آنچه به تصویر درآمده جا مانده. با فاصله‌ای زیاد نسبت به هر دو. با آن آدمها احساس نزدیکی می‌کنم، گویی من هستم که تا امروز کشیده شده‌ام. 
آنچه در ذهنم از پریشانی و درهم تنیدگی وجود دارد می‌تواند تلاطم به بار آورد، و آثارم  ماحصل این  دوران است. از گذشته‌ای با  خاطرات زیاد و ترکیب با ذهن امروزیم که هر آنچه که مناسب هست و نیست با خود به همراه دارد.

 می‌توانم گذر کنم و منصرف شوم. گذر از دورانی ناخوشایند و انصراف از هر آنچه که در ذهن همچون روش و سنتی ساینده به جا مانده.
عکسها و نقاشی‌های دوره قاجار الهام بخش کارهای من بوده‌اند. دوره‌ای که به سبب نزدیکی تاریخی و جذابیت نقاشی‌هایش مورد توجهم بوده. استفاده از لایه های مختلف  رنگی و چینش آنها در یک کل علاوه بر ترکیب بندی برایم روشی‌است که پیچیدگی  روان آدمها را به نمایش بگذارم.

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

اطلاع

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد