ایران از دریچه چشم هما

عکس

يكشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ تا سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

بیانیه

نمایشگاه " گئورگ ژرستر " عکاس صاحب نام و هنرمند برجسته سوئیسی که یکی از پیشروان عکاسی هوایی جهان به شمار می رود 7 مهر در تالار آیینه برج آزادی گشایش می یابد.
به گزارش روابط عمومی برج آزادی، این هنرمند اروپایی 40 سال پیش و  در سال 1355 در سفری، زیبایی‌های ایران را از آسمان با دوربین عکاسی ثبت کرد که بعد از گذشت چهار دهه عکس هایش در تالار آیینه برج آزادی در معرض دید عموم قرار می گیرد. 
این نمایشگاه که  مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی با مشارکت کانون جهانگردی و اتومبیل رانی با عنوان " ایران از دریچه چشمان هما "  به مناسبت روز گردشگری برگزار می کند تعداد 106عکس به صورت دوره ای به نمایش گذاشته خواهد شد.
افتتاحیه نمایشگاه  " ایران از دریچه چشمان هما " روز یکشنبه 7 مهر ساعت 15 با حضور هنرمندان و جمعی از میهمانان داخلی و خارجی در تالار آیینه برج آزادی گشایش خواهد یافت و تا 30 مهر به جز شنبه ها میزبان علاقمندان خواهد بود.

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد