بازگشت

گردآوری: آیدین خانکشیپور

طراحی

جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ تا دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴

بیانیه

 
نمایشگاه گروهی طراحی با عنوان "بازگشت" از روز جمعه 18 دی ماه در گالری نات برگزار خواهد گردید. این نمایشگاه که جمع آوری و ایده پردازی ان بر عهده آیدین خانکشی پور بوده است به سفارش موسسه مطالعات سیاسی- اقتصادی پرسش برگزار می گردد.
مجموعه بازگشت که بر اساس مجموعه "جنگ" فرانسیسکو گویا نقاش مهم و تاثیر گذار اسپانیایی در قرن 18 و 19 میلادی شکل گرفته در برگیرنده 21 اثر طراحی در ابعاد مختلف از هنرمندانی نظیر فرهاد گاوزن، رعنا فرنود، معصومه مظفری، کریم نصر، ایمان صفایی، داریوش حسینی، علیرضا آدم بکان، نزار موسوی نیا و.... می باشد.
نمایش این مجموعه از روز جمعه 18 دی ماه ساعت 16 تا روز دوشنبه 28 دی ماه ساعت 19 در گالری نات واقع در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم- پ 3 - طبقه منفی یک ساختمان موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی پرسش ادامه خواهد داشت.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های روابط عمومی گالری نات 88822010-8837647 تماس گرفته و یا به وب سایت qporsesh.com مراجعه نمایند.

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد