اتاق قرمز

جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ تا شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵

بیانیه

زیرزمین دستان برگزاری نمایشگاه برادران قاسمی با عنوان «اتاق قرمز» را اعلام می‌کند. این نمایشگاه در روز یازدهم تیر ۱۳۹۵ افتتاح و تا بیست‌وششم این ماه ادامه خواهد داشت. آثار برادران قاسمی تاکنون در چندین نمایشگاه گروهی و انفرادی در دستان نمایش داده شده است.
این نمایشگاه، همانند پروژه‌ی مشترک مملی شفاهی و میمی امینی، بخشی از پروژه‌های گروهی دستان در سال جدید است. پس از همکاری این سه برادر در پروژه‌ی «سنترفولد» رضا آرامش، آن‌ها تصمیم به اجرای این نمایشگاه به‌صورت پروژه‌ای مشترک در دستان گرفتند. هریک از آثار با تجربه‌ای متفاوت شروع شد؛ گاهی اثری از یکی از برادران پایه‌ی کار قرار می‌گرفت و گاهی یک بوم سفید.
این سه برادر باهم در استودیویی در بندرانزلی یا در استودیوهای شخصی‌شان در تهران با رنگ، فرم و وجوه مختلف خلاقیت‌شان تجربه کرده‌اند، و آثار حاصل، در بسیاری از مواقع برای خودشان هم «غافلگیرکننده» بوده است.

 

 

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد