گردآمندگاه

طراحی ، نقاشی ، چیدمان

جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ تا دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵

بیانیه

شاید هنوز بتوان به نقاشی افزود؛ چیدمان یک پیشنهاد است، برجسته‌کردن سلیقه‌ی شخصی و راهنمایی برای فضا؛ همان دکور. راهنما این‌جا اما نه اشیا، که نقاشی‌هایند. 
نقاشی این‌بار در پی یافتن راهی تازه برای ارایه‌ی خود و هم پیشنهادی درباره‌ی فضاست. دیوارهای گالری زمینــه‌ای تمام‌کننده‌تر از فضای آتلیه‌اند. فضای تازه مشارکت بیرونی می‌طلبد. راهِ رفتـــه و محدودیت‌هاى نمایان‌شده، کیفیـتی را پیـش می‌کشند که نشـان‌دهنــده‌ی پیونــدها و تناسب‌های درونی خودِ فضاست. نقاشى‌کردن از خود یا دوستان، براى هنرمند تکرار تجربه‌ی ناکامی‌ست.
دوستی، دوست‌داشتن و دوست‌داشته‌شدن، تنهایى و تک‌بودن، مرز و رابطه برای همه شرایط مشترک بشرى‌اند، اما شاید چگونگی پیوند این‌هاست  که برای هر گروه انسانی با دیگر گروه‌ها متفاوت است. بازنمایی این پیچیدگی تلاشی‌ست برای کاستن از خود‌پسندیِ خود تا بتوان به شکنندگی دوستی اندیشید.  
اتاقِ پیش رو تجربه‌ى هم‌کناری حضور و فراق دوست‌ها، دوست‌داشتن‌ها، و دوست‌داشته‌شدن‌هاست.

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد