نمایشگاه سالانه کتاب هنرمندان

جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ تا دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶

بیانیه

کتاب 96
نمایشگاه سالانه کتاب هنرمندان

کتاب هنرمندان به عنوان یک فرم هنری پویا، در راستای انتقال مفاهیم و ایده‌.ها، در قالب‌.های رادیکال متنوعی ارائه می‌.شود. این مفهومی از هنر است که در ساختاری "غیردیواری" و "خود-انتشاری" توسط هنرمندان توسعه یافته و نسخه‌.های دست‌.ساز و چاپی و حتی الکترونیکی را شامل می‌.شود.
با پیشرفت رسانه‌.ها از یک سو و سست شدن مرزهای هنر از سوی دیگر و به تعبیر دیک هیگینز، سقوط بین رسانه‌.ها -اینترمدیا-مفهوم انتشار بیش از پیش برجسته‌. شده است. اینک کتاب هنرمندان به پشتوانه‌.‌.ی مفهومی کلان‌. تر: «نشریات هنرمندان»، اشکال بیانی متنوعی را در سیستمی باز محقق می‌.سازد.
با توجه به ظرفیت و گستره‌.ی وسیع این ژانر از هنر، در کنار فعالیت‌.های پژوهشی و آرشیوی، فرصت ارائه‌.ای متمرکز و هدفمند این آثار الزامی است تا امکان گزارش و بررسی تخصصی‌.تری فراهم شود. نمایشگاه «کتاب خانه است» (پروژه‌.های آران، شهریور 1395)، قدمی کوچک در این مسیر بود که اقبال و موفقیتش گواه بر پتانسیل نهفته در این زمینه دارد. بی‌.شک این حاصل تلاشی جمعی بود اما رمز بقای آن در استمرار جریان است. دومین نمایشگاه کتاب‌.های هنرمندان موقعیتی دوباره  است برای نمایش آثار هنرمندان فعال در این حوزه و همچنین دعوتی است از سایر هنرمندان.
فوآد فراهانی، شهریور 1396

نمایشگاه سالانه کتاب هنرمندان

نمایشگاه سالانه کتاب هنرمندان

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد