هواس انگیز

نقاشی ، حجم

جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

بیانیه

هنر به درازنای تاریخ بشر همواره پیوند ناگسستنی با روح پرسشگر و عصیان گرای او و جامعه اش دارد .و هنر آیینه بی بدیل عشقها و رنجها و چرایی ها او در زندگی بوده و هست. عشقها و رنجهایی که گاه در کلام شعر یا نت های موسیقی، بوم نقاشی،ویا پیکر مجسمه ای متصور شده و می شوند و آیینه ای از رنگها و صُوَر متنوع بوده که به فراخور زمان در کسوت ها و سبک های مختلف ارائه شده اند.
هنر معاصر هم امروز متاثر از این فضای پریشان و ملتهب، این تکثر و تنوع و پارادوکس جامعه امروزین است ،به گونه ای که در رنگها و سبکها و موضوعات متنوع ارائه شده اند.
جامعه ای که ماشینیزم و مدرنیته،نوگرایی و سنت گرایی، عشق و نفرت،زندگی و مرگ ؛ توامان همدیگرند و انسان معاصر در جدال با همه این تضادهاست و هنر انعکاس این درهم پیچیدگی و تکثر اضداد است.
از بین رفتن هرگونه مرزبندی در هنر_چه در سبک_چه در مصالح خود گواه پذیرش طیف وسیعی از کارکردها برای هنر است؛ هنری که در آن مفهوم و ذهنیت هنرمند رکن اصلی اثر باشد...

 

هونیا عباسی

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد