فضولی در تهران

عکس

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ تا سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶

بیانیه

سالها قبل او را در یکى از زادروزهاى تولدش "راهنماى چشمهایم" خطاب کردم و به راستى تا به امروز حضور وى را همیشه در پس وجودم به روشنى حس میکنم، على ایحال مجموعه "فضولى در تهران" را به هزار دلیل شخصى تقدیم میکنم به دوست و استاد عزیزم شهریار توکلى.

تهران را همیشه عکاسى کردم، گویى تهران با من و من با تهران بودم، از آسمانش گرفته تا آسفالت کف خیابان هایش، از دیوار نوشته های عجیب و غریب و گرافیتى هاى پنهان تا درختان خیابان ولى عصر؛ متروپلى عجیب که شبیه به همه شهرها و در عین حال شبیه به هیچ شهر دیگرى در این کره خاکى نیست، شهرى که میتوان با دیوارها و آسمانش سایه مردمش را به خوبى و وضوح دید.

تصاویر این مجموعه بخشیست برگرفته از عکسهاى زیادی که در مدت بیش از ١٢ سال متمادى ثبت و سعى کردم گوشه اى از آن را که حاصل "فضولى"هاى بى پایانم در کوچه پس کوچه ها و خیابانهاى تهران بوده به نمایش عموم بگذارم.

آرش اکبرى سنه / آذرماه ١٣٩٦

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد