سورئال

نقاشی

جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

بیانیه

و چه آرام کننده است، زمانی که با برخوردِ رنگ‌هایم به روی بوم می‌توانم نقشی بیافرینم . احساساتم بیان می‌شوند و چه لذت‌بخش است زمانی که مخاطبم با تمامِ وجود درکش مى‌کند ، حسش می‌کند. آثارِ سورئال من در مقطعِ خاصی خلق شدندکه خواستم با چند نقش حس رنجی را به تصویر بکشم، که با وجود این که سنگین است، ولی تحمل می‌شد.

سوسن شریفی

واقعیت یا حقیقت! کدامیک نمود پیدا می‌کند؟ شاید هر دو را، شاید هر یک را جداگانه نقش بزنم. هر چه هست حرکتِ سیالِ روح من است، حرکت سیالی که دغدغه‌اش گذر از رنج‌ها و حسرت‌هاست، همچون آوازِ پرنده ای آزاد.

طناز پریشان زاده

تنها زمانی توانستم اثری خلق کنم که رویاهایم را به تصویر کشیدم. فارغ از تقلید و با تجسم و رویا به فضایی فراتر از ذهن دست یافتم . خود را در این دنیا یافتم که بیانگر احساسات درونی‌ام است.

هلیا میرزایی

منِ پنهان مى بیند همه‌ی آن‌چه را که خودآگاه سعى در کشف ناخودآگاهش دارد. در آخرین روز نهان خواهد شد، پایان نزدیک است تا یکى شدن . . .

راضیه وطن خواه

خسته ام از جنگیدن خسته از روزهای سرد و تکراری کاش چشمهایم را ببندم و انقدر در رویاهایم غرق شوم تا درد حرمتهای ریخته شده زخم هایی با طعم قلدری کبودی هایی از جنس سنگ خاطراتی به رنگ قرمز را از یادم ببرم ولی چشمهایم بسته نمی شود.

زهرا پرکاه

آثارمن سورئال هستند وآرایشِ بصری آثارم شبیه به ساختارهای جهان هستی می‌باشد.کارِ من پیوند دادن به ماده و انرژی هست تا بتوانم دنیایم راروی سطح بوم شاهد باشم و سعی دارم حیات و رشد را درآثارِ اخیرم به بیننده انتقال دهم.

مژده هراتی

اسارت زمینی(حلقه های سرخ) می بینم می شنوم و هنوز ایستاده‌ام. حلقه‌هایی که در ذهنِ خود ساختم را بر گردنم می‌آویزم. آن‌چه بر من آموخته‌اند. اسارتِ زمینی گریزی ندارد. تنها مرا نگاه کن!

احسان سیفی

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد