پتاسیم

نقاشی

جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

بیانیه

 

گیسو اسکندری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نقاشی از یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران است؛ دانشگاه تهران

او یک هنرمند چند انضباطی است که اغلب از نقاشی، ویدئو و مجسمه سازی برای اجرای تمرین خود استفاده می کند.

آثار فعلی او ارتباط بین دنیای خارجی و داخلی را بررسی می کند. در یک زمان که تکنولوژی نقش مهمی در ساختار و ارتباطات اجتماعی ما دارد، افراد اسکندری خود را کاملا جدا می کنند و اغلب اوقات به دنبال یافتن آرزو هستند. جایی برای تفکر، شخصیت های نقاشی شده اش، صداهای داخلی صدای خوانندگی را با استفاده از مهارت خوشنویسی خود که اغلب در بوم او یافت می شود، پخش می کند.

با این حال، کلمات او هیچ معنایی خاصی ندارند، بلکه به جای نشان دادن احساسات و اندیشه های درونی خود، اغلب تصادفی، اما به طور مداوم. گفتگو هایی که در مورد جنس و نمایش نقش وجود دارد، خود را به سکته های قلموی و مجسمه های خود متصل می کنند، و اغلب ما، بینندگان را ترک می کنند، ذهن خود را برای تفسیر معنایی که درون آنها قرار دارد، می گشاییم. جایی که داستان های نامعلوم آن را به سطح آثار بسیار دقیق و معاصر خود می اندازند .

دکتر نسرین عتیقه چی 

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد