این یک مجموعه نیست

طراحی ، نقاشی ، حجم ، عکس

جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ تا چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷

بیانیه

 

مجموعه آثار پیش رو با عنوان "این یک مجموعه نیست" متشکلِ از آثارِ نقاشی، طراحی، عکس و حجم هنرمندانِ منتخبِ گالری است.
"این یک مجموعه نیست"  در واقع مجموعه‌ای است از آثار این هنرمندان، با حذفِ دغدهاغه‌‌های یکسان بودنِ موضوع، سبک و غیره... که در نمایشگاه‌های گروهی به دلیل تعددِ آثار و کثرتِ هنرمندان ، ممکن است اولویت کیفیتِ را  در رده‌ی دومِ اهمیت  قرار دهد . 
این نمایشگاه، مجموعه‌ی  دوم از سری نمایشگاه‌های  ادامه‌داری با همین عنوان خواهد بود، باِ هدف نمایش و فروش آثارِ هنرمندان، فارغ از محوریت‌های معمولِ نمایشگاه‌های متداول و تنها محکِ انتخاب، "کیفیتِ" آثار هنرمندانی است  که در قالب نمایشگاه انفرادی یا گروهی با گالری همکاری داشته اند. 
امید داریم که برگزاری این سری از نمایشگاه‌ها به صورت یک یا دو نمایشگاه در هر فصل سال، منجر به  استمرار همکاری گالری و هنرمندان منتخب شده و انگیزه‌یی  برای این هنرمندان بوجود آوریم که در آینده، شاهدِ شکوفایی بیشتر آنان در خلق آثارِ جدیدی  در فضایی بدون محدودیت باشیم.                  
گالری نگر – پاییز 1397

 

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد