پس از آن همه حسرت ۵

نقاشی

جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ تا جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷

بیانیه

همیشه قصه زندگی ام همین است. خطی سرخ فراتر از افق و ناشناخته های دور، جهانم را با تمام پاییزها و بهارها ، انسانها و ستاره ها ، کوه ها و گندمزارها ، دریا¬ها و ماهها، تقویم¬ها و سیب¬ها ، زردها و بنفش ها، عشق ها و دل¬شکستنها و بودن¬ها و نبودنها به دو جنس زمینی و آسمانی تقسیم  می¬کند، جغرافیایی فراتر از تاریخ تفکر تکراری این روزهای بی مهر زمین. 
گویی دستی از پشت کهکشانها، قلم و قلمویم را می¬برد، می¬رقصاند، شعر می¬کند، پرواز می¬دهد و می¬نِشانَدَش درست همانجا که از پیش در کائنات راز آلود رقم خورده است، قصه همین است از کمترین تا بینهایت اجزای هستی یا آسمانی اند یا زمینی . و صد افسوس که با گاه شمار این روزها هر شب برگی از آسمانی ها می¬افتد و به زمینی ها می¬پیوندد. در اعماق نقاشی هایم پی فرشته ای می¬گردم، یک ماه گم شده از نژاد پاییز، آبرنگ و کودکی ام که یقین کنم همیشه از جنس آسمانی هاست و رویاهایم را برهم نمی¬زند. این قانون طبیعت است؛ باید پس از آن همه حسرت، شگفت انگیزترین معجزه های عاشقانه اتفاق بیافتد .................................... و می افتد .
                                                                                        مریم حیدرزاده – آبان 97

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد