مینا نوری

نقاشی ، چاپ دستی

جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ تا سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

بیانیه

کارهای جدید مینا نوری جستجوهای تازه او را در شکل و معنا نشان می‌دهد. او با هر مجموعه از آثارش، راهی تازه‌ برای دقیق‌تر کردن و صیقل دادنِ واژه‌های شخصی خود می‌گشاید. واژه‌های او همان مواد و مصالح، عناصر و نشانه‌ها، موضوعات و مفاهیمی هستند که در طول دهه‌ها تلاش پیگیر، با آن‌ها کار و زندگی کرده است. چنین است که او با خط و شکل، بافت و رنگ، چاپ و نقاشی، سنگ و گیاه، تور و طناب، صدا و سکوت، تاریکی و روشنی و هیجان وکنترل، به‌ ساختن و مراقبت کردن از جهان ذهنی خود ادامه می‌دهد. در مجموعه‌ی حاضر نیز او  با تکیه بر همان موضوعات و عناصر آشنا و محدود بصری، از یک سو ما را در تجربه‌های بازیگوشانه و  زیباشناسانه خود سهیم می‌کند و از سوی دیگر مفاهیم، پیام‌ها و احساسات درونی خود را به شکلی آشکار یا نمادین به‌ما منتقل می‌کند.
در فضای سرد و بی روح زمینه‌های سیاه، سفید و خاکستری این کارها، گفتگوی عناصر طبیعی و بازیِ دو رنگ مکملِ سبز و قرمز، گاه به مخاطرات و تهدیدها و گاه به تداوم زندگی و امید اشاره می‌کند.

ثمیلا امیرابراهیمی۱۳۹۷

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد