نادیده

نقاشی

جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ تا پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷

بیانیه

استعاره اصلی برای اثر هنری در نظریه هنرجدید کلمه "متن "است .جهان بیرون و درون متن ماهیتی دیالکتیکی دارد و در خلا شکل نمیگیرد . نسترن رحمن ، متن را با تکنیک نقاشی به تصویر کشیده است تا ظرفی برای مطرح کردن گوشه ای از چالشهای جهان معاصر باشد .
نادیده ،روایت بحران جنسیت درهزاره سوم است .روایات در قالب پیکره هایی ساکن با قطعی بزرگ با جمله ای از باربارا کروگر تاکید گشته‌‌‌‌‌‌ اند وحال به میزبانی مخاطب میروند و با رنگ و لعاب بسیار سعی در دیده شدن دارند. 
کلمنت گرین برگ در کتاب " میان خطوط " تاکید میکند همه چیز با خطاب آغاز میشود . خطاب تقاضایی برای قرار داد است ‌. در واقع نه تنها یک تقاضا باید خطاب شود تا موجودیت بیابد ، بلکه هرخطابی به خودی خود یک تقاضاست .
ناهمگونی ها و آرایش ویژه در عکسهای مجازی  از گذرگاه انتخاب ، از میان جملات باربارا کروگر میگذرند و متنی جدید را موجب میگردند که سرشار از معنی جملات اوست.
چالشهای اعتراضی به هویت جنسی و جهان مرد سالاری در آثار هنرمند با توجه به شاکله رازآمیز و چند پهلوی خود ، شایسته واکاوی و کد گشایی هستند که از رهگذر هنر معاصر مخاطب را دعوت به تاویل های گوناگون میکنند .

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد