آبی فام

گردآوری: فرزانه محجوبی

نقاشی

جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ تا يكشنبه ۲ دی ۱۳۹۷

بیانیه

نمایشگاه گروهی نقاشی"آبی فام" 

آیین گشایش نمایشگاه نقاشی "آبی فام" با همکاری و مشارکت نگارخانه آشیان نقش ومهر ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۳ آذر در باغ موزه هنرایرانی برگزار می شود.
 در این نمایشگاه آثار هنرمندانی به نمایش گذاشته می شود که نگاهی ویژه و خاص به رنگ آبی داشته و کاربرد این رنگ در آثارشان هویدا است. 
 هرکدام از رنگ ها دارای تاثیرات فیزیکی و روانی خاصی بر روی بیننده های خود هستند و واکنش های متفاوتی را در افراد پدید می آورند؛ این واکنش غریزی براساس جنسیت، موقعیت ذهنی، آموخته های فرهنگی، احساسات و عواطف برای هرفرد موقعیت متفاوت و تجربه جدیدی پدید می آورد. در میان رنگ ها؛ آبی حسِ آرامش را  تقویت می کند و اعتماد، اطمینان، سکوت، سکون، توجه و تمرکز را در ذهن متبادر می سازد. این رنگ به طور خاص و در تمام دوره های تاریخی مورد توجه هنرمندان بوده و در بسیاری از آثار نقاشی به عنوان رنگ قالب بکار گرفته شده است.
 

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد