سیزده منظره

نقاشی

جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷ تا دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷

بیانیه

نمایشگاه پیش‌رو شامل مناظری از على گلستانه است که در فاصله‌ی دهه‌ی چهل شمسی (آغاز فعالیت حرفه‌اى هنرمند) تا اواسط دهه‌ى پنجاه کار شده‌اند و پیش از این جایی نمایش داده نشده‌اند. مشابه برخى از این آثار پیش از انقلاب در نمایشگاهى با عنوان «سى و چهار منظره» در گالرى «شهر» به نمایش در آمدند و تعدادى نیز در مجموعه‌ى موزه‌ى هنرهاى معاصر تهران نگه‌داری می‌شوند. 
آثار نمایشگاه حاضر که از چند مجموعه‌ى مختلف گردآورى شده فرصتى خواهد بود تا علاقمندان جهان هنرى على گلستانه، با روند کارى او در آن دو دهه بیشتر آشنا شوند. اولین چیزی که در تماشای این آثار جلب نظر می‌کند شور سرخوشانه‌ی هنرمندی است که بیش از آنکه در قید و بند ارایه باشد،‌ عطش نقاشی دارد. علاوه بر این، اگر نگوییم گلستانه از آن دست هنرمندانی است که بالاترین حد آزادی و تکنیک را روی کاغذ تجربه می‌کند، بی‌شک این آثار ما را بر آن می‌دارند که برای کارهای او روی کاغذ‌ شأن و هویتی مستقل قائل شویم. 

نقاشى‌هاى على گلستانه در سال‌هاى بعد از انقلاب در گالرى‌هاى گلستان، آریا، اعتماد، هما، هور و فصیحی‌هرندی به‌نمایش در آمده‌اند.
 

هنرمندان نمایشگاه

آثار نمایشگاه

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط با نمایشگاه یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد