DNAted

نمایشگاه گروهی

جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ تا جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵

بیانیه

در راستاى برنامه هاى زمستانى، پلتفرم ٢٨ میزبان دومین پروژه خود با عنوان DNAted مى باشد. در زمستان ١٣٩٥، پلتفرم ٢٨ پروژه ها و طرح هاى پیشنهادى اى را مرور مى کند که به آمیزش و به کارگیرى علوم پایه در امر طراحى مى پردازند. نمایش آتى ما مرورى است بر یک طرح معمارى/ شهرى.
طرح پیشنهادى DNAted چیدمانى  مشارکتی است که  برای جشنواره هنر و علوم انسانی در شهر لندن و در سال ٢٠١٥ سفارش داده شده است. این اثر هنری توسط چاپگر هاى سه بعدى ساز مجسمه اى را ارائه مى دهد که کاملاً تحت تأثیر توالی منحصر به فردى از ساختار DNA شکل گرفته است.  بازدید کنندگان با به دست آوردن یک بینش کلى از ساختار DNA قطعه ى منحصر به فردى تولید مى کنند که به مانند یک (DNA(RNA درساختار کلى مجسمه به کار گرفته مى شود. مجسمه ى مذکور به طور کلی با اقدام و مشارکت ١٢٠ - ١٥٠ شرکت کننده ساخته شده است. در جشنواره مذکور، این مجسمه در طى ٢٠ روز شکل گرفت و گسترش یافت و در نهایت به یک قطعه ى هنرى تبدیل شد.
این پروژه علاوه بر تاثیرى که از محیط مى گیرد، بر پایه هاى طراحى اى استوار است که متاثر از داده ها است. DNAted با هدف به اشتراک گذاشتن امر طراحى براى عموم و در عین حال رفع ابهام از فن آوری های جدید و بلوک های ساختمانى به وجود آماده است.
این چیدمان توسط Studio INTEGRATE و با همکاری  برایان ساتون، استاد بیوفیزیک مولکولی درکینگ کالج  لندن نصب و اجرا شده است.


تاریخ: هر جمعه، ١٧ دى - ١ بهمن
زمان: ٤ بعداز ظهر - ٩ شب
آدرس: میدان ٧ تیر، خیابان دکتر مفتح جنوبى، کوچه بور بور، خیابان خاقانى، پلاک ٢٨، پلتفرم ٢٨
تلفن: ٠٩٣٥٦٠٤٠٠٥٥

Email: 28@platplusforms.com

هنرمندان نمایشگاه

هنرمند مرتبط یافت نشد.

آثار DNAted

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد