تذهیب- گل و مرغ- نگارگری

گردآوری: حبیب بحرینی فهیمه نیکویی‌فرد

نمایشگاه

پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ تا شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

بیانیه


با یک نمایشگاه نقاشی و یک نمایشگاه گل و مرغ، تذهیب و نگارگری؛
«آوای نقش» به «صبا» می آید.
گالریهای «لرزاده» و «فرشچیان» صبا، میزبان دو نمایشگاه همزمان از گروه هنری «آوای نقش» می شوند.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- «آوای نقش» با یک نمایشگاه نقاشی در نگارخانه فرشچیان و یک نمایشگاه نقاشی ایرانی- تذهیب- گل و مرغ- نگارگری در نگارخانه لرزاده، سیری از سنت تا نوگرایی را در نگاه و بیان نسل جوان هنرمندان ایرانی در کنار استادان صاحب نام نگارگری به نمایش می گذارد.
در هر یک از دو نمایشگاه آوای نقش،22 هنرمند با 35 اثر حضور دارند. 
از ویژگیهای این نمایشگاه، نمایش آثاری از اساتید نام آوری چون: استاد محمدهادی فدوی در نمایشگاه نقاشی و آثاری از اساتید نگارگری : استاد امیرحسین قهرمانی ،استاد حسینعلی ماچیانی و استاد جلیل جوکار در بخش سنتی و نیز چند چهره برجسته دیگر در بخش معاصر و مدرن و اجرای موسیقی زنده به نوازندگی رابعه زند می باشد.
فهیمه نیکویی فرد سرپرست گروه هنری آوای نقش که سابقه چندین سال فعالیت هنری و برگزاری حدود 20 نمایشگاه در گالریهایی چون: ژینوس، فرهنگسرای معرفت، فرهنگسرای ملل، فرهنگسرای ابن سینا، شیث، ثمین، و چندین کارگاه هنری و رونمایی آثار اساتید تجسمی را در کارنامه خود دارد این بار با همراهی حبیب بحرینی، کیوریتوری و نمایشگاه گردانی این نمایشگاه را بعهده دارد.
آوای نقش ساعت 16 تا 20 عصر روز پنجشنبه 21 تیر در صبا، درهای خود را بروی مشتاقان و علاقمندان روایتهای سنتی و مدرن نقاشی ایران از هنرمندان جوان ایرانی خواهد گشود.
گالریهای لرزاده و استاد فرشچیان در صبا از 23 تا 30 تیرماه، همه روزه- بجز ایام تعطیل- از 10 صبح تا 18 عصر میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهند بود.

آثار تذهیب- گل و مرغ- نگارگری

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد