نه تو دانی و نه من

نمایشگاه انفرادی

جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ تا يكشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

بیانیه

گالری فرمانفرما، از۲۶ بهمن ماه تا ۵ اسفند ماه سال ۱۳۹۷، نمایشگاهِ انفردی نقاشی های سعید زاشکانی را برگزار می کند. این هنرمند که دانش آموختۀ کارشناسی ارشد گرافیک است، اکنون سال های جست و جوگری در هنرش را با جدیت هرچه تمام تر پی می گیرد و حاصل تجربیات اخیرش را در قالب اولین نمایشگاه انفرادی اش، در گالری فرمانفرما به نمایش می گذارد. تمامی این آثار الهام گرفته از رباعیات خیام است و زاشکانی تلاش دارد با به تصویر درآوردن گوشه ای از اندیشه های این شاعر بزرگ از منظر خود، برای هم نسلانش تصویری نو خلق کند.
«نه تو دانی و نه من» نام اولین نمایشگاهِ آثارِ نقاشی اوست و همزمان با رونمایی کتاب رباعی های خیام، که طراحی و نقاشی آن نیز از سعید زاشکانی است و توسط انتشارات کارگاه فیلم وگرافیک سپاس منتشر می شود در گالری فرمانفرما رونمایی می گردد. 
گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲، میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و روزهای جمعه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ درکی نو از هنر را به نگاهِ مشتاقِ شما، هدیه می دهد.

هنرمندان نمایشگاه

آثار نه تو دانی و نه من

در حال بارگذاری تصاویر

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد