گریز

گردآوری: فهیمه نیکویی‌فرد

نمایشگاه ، عکس

پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ تا چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

بیانیه

این نمایشگاه و رقابت عکاسی تحت عنوان گریز توسط گروه هنری آوای نقش به سرپرستی فهیمه نیکویی فرد برگزار می شود و در اختتامیه نمایشگاه انتخاب اثر برگزیده به داوری استاد "رسول اولیازاده" انجام خواهد شد .
آثار این نمایشگاه شامل دو بخش میباشند : 
یک بخش آزاد 
و بخش دیگر با موضوع : گریز...
گریز...
گریختن ، رهایی ، جستجوی موقعیت و حسی جدید و... 
گریز گاهی میتواند به معنای فرار از آگاهی و جستجوی علایقی جدید باشد، که بدینوسیله انسان بخواهد جای خالی علایق نخستین را پر کند .
پس از جدایی از علایق  نخستین فرد در تقابل با دنیای خارج خود را ناتوان و تنها می یابد؛ احساس آزادی میکند ، ولی این آزادی ممکن است مثبت باشد و یا کم دوام و موقت .
رهایی از دنیای ناخوشایند پیرامون و تلاش برای ساختن جهان آرمانی از مضامین دیگری است که در این واژه نهفته است ؛ که به دنبال این هدف مسیری برگزیده میشود، که میتوان حس رضایت از خود را تجربه کرد و انتخاب موقعیت جدیدی که شاید سخت باشد، ولی خواسته درونی شخص است. 
در عکسهای ارائه شده در این نمایشگاه در بخش گریز هر هنرمند برداشت شخصی خود را از این کلمه به نمایش گذاشته است که برداشتهای متفاوت از این موضوع و همچنین حس شخصی عکاس در لحظه ثبت عکس از موقعیت و شرایط موجود هم میتواند در خلق آثار دخیل باشد.

آثار گریز

در حال بارگذاری تصاویر
اثر مرتبط یافت نشد.

مجله

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد