;

با ریشه های پوشیده در خاک تیره انرژی خورشید و گوهر ماه را در خود جذب کردند خیس از باران و شبنم، آنها فهمیده بودند...

نمایشگاه گروهی حجم،

جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ تا دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸

بیانیه

 این نمایشگاه آثار هفت هنرمند زن مجسمه ساز، هر یک با روش و زبان خاص خود را به نمایش می گذارد. تکثر آثار در این مجموعه نشان از روحیه مقاوم و پرتلاش این هنرمندان که هریک برای خود قالب خاصی را تجسم کرده و در آن مسیر حرکت می کنند را نشان می دهد. 
عنوان نمایشگاه از کتاب "ذرت سرخ" اثر نویسنده شهیر چین "مو یان" وام گرفته شده. در صفحه دوم این کتاب، نویسنده شهر "گاوومی" که محل وقوع حوادث این رمان هست را به این شکل توصیف می کند: به راحتی زیباترین و مهوع ترین، عجیب ترین وعادی ترین، مقدس ترین و فاسدترین، همزمان قهرمانانه و بزدلانه، در یک آن هم مرکز عیش و نوش و هم عاشقانه ترین محل است. 
آثار این نمایشگاه زاده ای امروز این زمان و مکان هستند، جایی که در آن خوشحالترین و نگون بخت ترین هستیم. سرزمینی که مدام در وضعیت تغییر است.جایی که شرایط غیرعادی همیشه عادی است. در بستری اینچنین است که خلوص اندیشه و تلاش مداوم مطاعی گران بها است و ارزش دیده شدن و تحسین را دارد.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
loading

نمای چیدمان

در حال بارگذاری تصاویر loading
تصویر چیدمان مرتبط یافت نشد.
loading
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد