زندگی

نمایشگاه انفرادی نقاشی

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ تا جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

گالری فرمانفرما، از ۲۹ شهریور ماه لغایت ۱۲ مهر ماه سال ۱۳۹۸ نمایشگاهِ انفرادی نقاشی های جواد علیمحمدی اردکانی را در گالری شماره یک خود، برگزار می کند. این هنرمند نقاش که دانش آموخته ی دکترای پژوهش هنر می باشد اکنون استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه علم و فرهنگ و هم چنین عضو شورای ثبت آثار منقول سازمان میراث فرهنگی است که این روزها از مجموعه ی جدید خود، در گالری فرمانفرما رونمایی می کند.
«زندگی» عنوان این نمایشگاه اوست ، مجموعه «زندگی» کوششی است برای افشا نمودن طبیعت، نه از راه شفاف سازی بازنمایانه طبیعت، بلکه از مسیر در افتادن با همان پیچیدگی رازهایی که چون مه پیش روی درختان گسترش می یابد و تلاش ما را برای کشف درختان از ورای این غبار ابهام‌آمیزی که میان ما و درختان حائل شده به یک مکاشفه تبدیل می کند.جایی که نگاه ما با طبیعت غریب درختانی رو به رو میشود که با پیچشی قهر امیز بیانی از فنا ناپذیری عصیانگرانه را نمادین میکنند.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد