نقاشان معاصر اردبیل

نمایشگاه گروهی نقاشی

جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ تا سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸

بیانیه

نگارخانه لاله در ادامه رویکرد به هنرمندان شهرهای مختلف ایران، نمایشگاه آثار گروهی از نقاشان معاصر اردبیل را برگزار می نماید.
یکی از ویژگی های هنر معاصر، جغرافیا است. جغرافیای زیستی هنرمند این امکان را به او می دهد که چگونه بنگرد و چگونه بنماید. هنرمند امروز توانسته با اتکا بر تمامی داشته های تاریخی، اجتماعی و فرهنگی خود که استوار بر اتمسفر زندگی اش است، تعریف تازه تری از هنر ارائه نماید که بی شک تاثیرات آن در دهه های اخیر در تاریخ هنر ایران نمود پیدا کرده‌ است.

از این رو نگارخانه لاله به صورت ادواری به معرفی آثارهنرمندان یک جغرافیا می پردازد. با توجه به ارزش های فرهنگی و تاریخی اردبیل و تاثیرگذاری هنرمندان معاصر آن در عرصه هنرهای تجسمی ایران، به عنوان ششمین شهر در این دوره انتخاب و به ارائه بخشی از نقاشی معاصر آن پرداخته شده است.

شایان ذکر است که پیش از این نیز آثار هنرمندان شهرهای: تبریز، مشهد، رشت، زنجان و همدان در نگارخانه لاله ارایه و مورد بررسی قرار گرفته است.

در این نمایشگاه، آثار گروهی از هنرمندان اردبیل به کوشش ساوالان جماعتی(هنرمند نقاش) گردآوری و ارائه شده که برخی از آنها مقیم تهران بوده و برخی دیگر نیز در استان اردبیل سکونت داشته اند.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد