سودای اوج مترسک‌های آقای نقاش

نمایشگاه انفرادی نقاشی

جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ تا جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

هنرمندان نمایشگاه

بیانیه

گالری فرمانفرما، از ۱۰ لغایت ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۹۸، نمایشگاهِ انفردی نقاشی های  بهنام ولدوند را در گالری شماره ۲ خود، به نمایش در می آورد.
بهنام ولدوند متولد ۱۳۵۶ تهران و دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنر و معماری یزد و مدرک درجه دو هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
او که دارای ده ها جایزه رتبه اول جشنواره های داخلی و خارجی است با سابقه ۱۰ نمایشگاه انفرادی و چندین نمایشگاه گروهی است این بار،آثار خود را در نمایشی تحت عنوان "سودای اوج مترسکهای آقای نقاش"بر دیوارهای گالری فرمانفرما می برد.
وی در گزاره هنری خود درباره این نمایشگاه می نویسد:" همه چیز در حال تغییر است ، در حال مرگ و تولد-در حال پوسیدن و ساخته شدن. و انسان همچو مترسکی در حال انسان شدن و انسانی در حال مترسکی بی جان شدن. تجسد بخشی از وجود انسان است . در این غالب زندگی معنا می یابد اما تکامل ابعاد فراتری نیز دارد. در آثارم سعی کردم احساسات عمیق انسانی را برای رهایی از کالبد فیزیکی و رشد معنایی آن را تجسم و بیافرینم".
گالری فرمانفرما به آدرس خیابان کریمخان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲، میزبان شما هنرمندان و هنر دوستان گرامی ست. همه روزه  به غیر از دوشنبه ها از ساعت ۱۱ الی ۱۹ و روزهای جمعه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ شما را به دیدن این نمایشگاه دعوت می کند.

آثار

در حال بارگذاری تصاویر loading
اثر مرتبط یافت نشد.
loading

مجله

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.

ویدئو

در حال بارگذاری تصاویر loading
مطلب مرتبط یافت نشد.
جهت استفاده از امکانات سایت ابتدا وارد شوید.
عضو گالری‌اینفو هستید؟ ورود به گالری اینفو
عضو گالری‌اینفو نیستید؟ ثبت نام در گالری اینفو
مشکلی به وجود آمده است
اثر از آرشیو شما حذف شد اثر به آرشیو شما اضافه شد هنرمند از آرشیو شما حذف شد هنرمند به آرشیو شما اضافه شد گالری از آرشیو شما حذف شد گالری به آرشیو شما اضافه شد نمایشگاه از آرشیو شما حذف شد نمایشگاه به آرشیو شما اضافه شد